تبلیغات
معرفی بهترین بازی آنلاین جهان - معرفی بازی آنلاین ایریپابلیک


 


  دنیای جدید درحال ظهور است , کشورتان به شما نیاز دارد 
A new world is emerging. Your country needs YOU!


شاید شما هم آرزویی دست نیافتنی در سر داشته باشید 
شاید شما هم بخواهید روزی رئیس جمهور یا نماینده مجلس شوید !
شاید شما بخواهید یک کماندو یا یک فرمانده ارتش شوید !
شاید عاشق نوشتن باشید و به چاپ روزنامه و مقاله علاقه داشته باشید !

هیچکدام از آرزوهایتان دست نیافتنی نیست ...

در دنیای مجازی , جایی برای رسیدن به آرزوهایمان وجود دارد , جایی برای نشان دادن عشق به میهن و وطن پرستی وجود دارد 


اینجا ایریپابلیک , سرزمین مادریمان ایران است ...

کشته شدن در راه دفاع از کشور , فداکاری در عملیات های برون مرزی , تمرینات نظامی , کارهای سخت و طاقت فرسا , همه و همه در دنیایی مجازی شبیه سازی شده اند .

شهروند کشور خودتان باشید و اینبار خودتان سرنوشت خودتان را آنطور که میخواهید رقم بزنید 

 
نکته : برای وارد شدن به سایت باید از فیلترشکن استفاده کنید 
معرفی بازی آنلاین ایریپابلیک
نوشته شده توسط RezaPito در ساعت 03:25 ب.ظ
سلام , تو این پست فقط اطلاعات اولیه ای که لازم بود راجب بازی بدم رو بیان کردم , وگرنه واقعیتش اینه که شما با عضویت تو این بازی به حفظ مقام و جایگاه کشورمون ایران در سطح بین المل کمک میکنین , ایران روز به روز در حال ضعیفتر شدنه و آدمای خائن دارن کشور رو نابود میکنن , شاید شما منجی ایران باشید ...


نکته : زبان فارسی بلاخره بعد از 5 سال بصورت رسمی به سایت افزوده شد , حال میتوانید با خیال راحت برای ساختن امپراطوری ایران تلاش کنید .

در ضمن با ادد کردن من تو یاهو میتونم به هر سوالی که داشتین پاسخ بدم و کمکتون کنم : rezapto@yahoo.com

آموزش کامل بازی بصورت تصویری در اینجا 
ایریپابلیک ; کلمه ای که شاید بارها و بارها در اینترنت شنیده باشید , یک بازی تحت وب متفاوت , یا بهتر است بگوییم شبیه سازی از دنیای واقعی !
در اینترنت بازی های تحت وب زیادی وجود دارند , که در 99% درصد آنها تنها چیزی که برای کاربران اهمیت بیشتری دارد کسب بیشترین امتیاز است , زیرا این امتیازهاست که حرف اول را میزنند , تمام بازی ها بصورت تک نفره انجام می شوند و هرکس مشغول انجام بازی خود است , اما ایریپابلیک  اینگونه نیست !

در دنیای واقعی و زندگی روزمره ما هرکسی دارای شغل و درجات مختلف است , بعضی روزنامه نگارند , بعضی کارگرند , بعضی سیاستمدارند , بعضی نظامی اند , بعضی جاسوسند , و هرکس مشغول کاریست که در آن خبره است ! بازی ایریپابلیک تمام این امکانات را فراهم کرده است ! بله درست شنیدید , در بازی ایریپابلیک شما میتوانید به آنچه که میخواهید برسید درحالی که در دنیای واقعی نماینده مجلس یا رئیس جمهور شدن یک امر محال است .

ایریپابلیک

کمی از این بازی برایتان میگویم ;

برخلاف تمام بازی های اینترنتی , ایریپابلیک یک بازی گروهیست , و هر نتیجه ای که در جنگ های کشوری و غیره بدست آید به تعداد مردم و شهروندان (( کاربران اون کشور )) بستگی دارد .


در تمام سایت های بازی شکست خوردن و پیروزی ما تاثیری در روند بازی نخواهد داشت , اما شکست خوردن یا پیروزی در بازی ایریپابلیک سیاستهای کشوری و بین المللی تمام کشورها در قبال ما را تغییر خواهد داد .
این بازی یک شبیه ساز واقعیت است , چیزی که شاید ما آرزویش را داشتیم اما حال برایمان قابل دسترس شده , امکاناتی در این بازی گنجانده شده که هرکسی را تحریک به عضویت و بازی میکند ;

برای دیدن عکس در اندازه بزرگ بر روی آن کلیک کنید
ایریپابلیک

در این بازی  ;

میتوانید یک روزنامه نگار یا خبرنگار شوید و مصاحبه ها و اخبار و مقالات روزانه خود را در روزنامه خود چاپ کنید و تحسین مردم کشور خود را برانگیزید.
میتوانید به تجارت روی آورید و ارز خرید و فروش کنید یا با جور کردن سرمایه ای کارخانه ای تاسیس کرده و به فعالیت های اقتصادی و تولیدی بپردازید .
میتوانید یک سرباز یا یک فرمانده شوید و برای گسترش مرز های خاکی کشور و برای افتخار بجنگید و باعث سربلندی کشورمان ایران شوید .
میتوانید یک سیاستمدار شوید و حزب تاسیس کنید و یا وارد حزبی شوید و نماینده مجلس شوید و یا حتی یک رئیس جمهور !!!   .
میتوانید به کشور خیانت کرده و برای دشمنان ایران جاسوسی کنید (( در صورت لو رفتن مردم کشور از شما متنفر خواهند شد ))  .
میتوانید یک کارگر شوید و در کارخانه های سرمایه داران به کار و تلاش بپردازید و حقوق روزانه دریافت کنید  .
میتوانید با نشان دادن لیاقت خودتان یک وزیر شوید و برای پیشرفت کشور تلاش کنید  .

و میتوانید هر شغل و جایگاهی در بازی بدست آورید .این بازی به شکلی ساخته شده که با اینترنت کم سرعت هم می توانید بدون هیچ مشکلی آن را انجام دهید , پس این فرصت را از دست ندهید , ایران مجازی شهروندانش نیازمند حضور شما در بازی اند ,  ممکن است آینده ایران مجازی در دستان شما باشد و شما قهرمان تاریخیه بعدی کشورمان باشید .

و فراموش نکنید تمام کسانی که از سراسر دنیا در این بازی حضور دارند انسان های واقعی هستند که با حضور در این سایت تلاش میکنند تا نام کشور خودشان را بالا ببرند و افتخار آفرینی کنند , منتظر حضور شما در ایران مجازی ( ایریپابلیک ) هستیم .


»