تبلیغات
معرفی بهترین بازی آنلاین جهان - خاورمیانه در آتش میسوزد !!!


 


  دنیای جدید درحال ظهور است , کشورتان به شما نیاز دارد 
A new world is emerging. Your country needs YOU!


شاید شما هم آرزویی دست نیافتنی در سر داشته باشید 
شاید شما هم بخواهید روزی رئیس جمهور یا نماینده مجلس شوید !
شاید شما بخواهید یک کماندو یا یک فرمانده ارتش شوید !
شاید عاشق نوشتن باشید و به چاپ روزنامه و مقاله علاقه داشته باشید !

هیچکدام از آرزوهایتان دست نیافتنی نیست ...

در دنیای مجازی , جایی برای رسیدن به آرزوهایمان وجود دارد , جایی برای نشان دادن عشق به میهن و وطن پرستی وجود دارد 


اینجا ایریپابلیک , سرزمین مادریمان ایران است ...

کشته شدن در راه دفاع از کشور , فداکاری در عملیات های برون مرزی , تمرینات نظامی , کارهای سخت و طاقت فرسا , همه و همه در دنیایی مجازی شبیه سازی شده اند .

شهروند کشور خودتان باشید و اینبار خودتان سرنوشت خودتان را آنطور که میخواهید رقم بزنید 

 
نکته : برای وارد شدن به سایت باید از فیلترشکن استفاده کنید 
خاورمیانه در آتش میسوزد !!!
نوشته شده توسط RezaPito در ساعت 10:06 ب.ظنام روزنامه : e-IRAN
موضوع : آنالیز شرایط جنگی
نویسنده : Persepolis.Persia
تیتر روزنامه : خاورمیانه در آتش میسوزد


همانطور که مستحضر هستید ، دولت ایران منطقه ی ابوظبی رو برای امارات آزاد کرد. خیلی ها از این اقدام دولت شاکی بودند و می پرسیدند که چرا باید ابوظبی رو آزاد کنیم ، یا مثلاً بعضی ها می گفتند به دلیل بی کفایتی دولت ، امارات هم داره استقلال اش رو میگیره. به پشتوانه ی این نظرات دوستان ، برخلاف دستور دولت ، خیلی ها سمت ایران میزدند به گونه ای که ظاهراً دولت مجبور به خریدن دمیج برای آزاد شدن امارات شده بود.
اما نکته ای که دوستان ما بهش توجه نکردند چی بود !؟
ابوظبی بزرگترین منطقه ی امارات و حد فاصل مرز ایران با صربستان بود ، یعنی در صورت سقوط ابوظبی ، ایران همرزی اش را با صربستان از دست میداد. همچنین صربستان و امارات با هم قرارداد ام.پی.پی. دارند. بر طبق مفاد این قرارداد ، درصورتی که یکی از طرفین قرارداد به دیگری حمله کنه ، تمام ام.پی.پی های اون کشور بی اعتبار میشود. همچنین هزینه ی بستن هر قرارداد ام.پی.پی چیزی حول و حوش 30000 ریال است. پس دولت صربستان هیچوقت به امارات حمله نمی کنه چون تمام ام.پی.پی هاش بی اعتبار میشه و برای بازگرداندن این قراردادها باید به ازای هرکدوم 30000 ریال پول بده.
و این یعنی عقیم ماندن حمله ی صربستان به ایران و پیروزی بزرگ برای دولت ایران در عرصه ی سیاست.

ایریپابلیک

اما نبرد مجارستان :

در روز 1876 لایحه ی جنگ با ایران در مجلس مجارستان اعلام وصول شد و این مجلس رای مثبت به این لایحه داد. و ساعت 9 شب روز 1877 آتش جنگ های خاورمیانه دامن ایران رو هم گرفت. حمله ای که کاملاً از پیش قابل پیشبینی بود. اما نکته ای که در مورد این جنگ هست اینه که مجارستان می خواهد تحت هر شرایطی پیروز این جنگ باشد تا همچنان در خاورمیانه و آذربایجان حضور داشته باشد. و ایران هم می خواهد به هر قیمتی پیروز این جنگ باشد تا شرّ مجارستان کم شود.
در صورت شکست ایران عاقبت تلخی در انتظار ایران خواهد بود. ایرانی ها باید هم در جبهه های انقلاب علیه مجار ها بجنگند و هم در جبهه های دفاع از حملات مجارها به دیگرمناطق کشور.
اما در صورت پیروزی ایران ، حداقل برای مدتی ایران از آتش ها بدور خواهد بود.
ترفندی که دولت ایران برای درهم شکستن مقاومت مجارها بکار بده ، حمایت از انقلاب های مناطق تحت کنترل مجارستان است. بگونه ای که با آغاز شورش جدید در خاک مجارستان ، مجارها مجبور میشوند برای دفاع از خودشون نیروهاشون رو تقسیم کنند. اما دولت مجارستان می تواند ضد تاکتیک این کار استفاده کند ،" متحدان مجارستان"، مجارستان 19 تا متحد داره در حالی که ایران 6 تا متحد بیشتر ندارد. جا داشت دولت از همان ابتدای جنگ خاورمیانه ، نسیت به این موضوع واکنش نشون میداد و با کشورهای بیشتری ام.پی.پی امضا میکرد تا ما شاهد چنین نابرابری در میدان جنگ به نفع مجارها نبودیم.

ایریپابلیک

در پایان ، اوضاع ترکیه :

ترکیه هم در شورش هایش علیه مجارستان موفق عمل کرده و تونسته سواحل دریای سیاه و آناتولی شرقی ( استان هم مرز ایران ) را از چنگ مجارستان دربیاورد و این نشان دهنده ی این است که مجارها توان رو در رویی مستقیم مقابل ترکیه را ندارند. همانطور که میدانید در انقلاب ها ، هر دو طرف درگیر بدون حضور متحدانشان به نبرد می پردازند و متحدان آن ها برای شرکت در جنگ ، حتماً باید به کشور اشغال کننده مسافرت کنند.

ایریپابلیک ایران

حال باید دید واکنش صربستان نسبت به اتفاقات اخیر چیست.
عقب نشینی مجارستان از شرق ترکیه و پیروزی ایران درآذربایجان می تواند فشار را بر سران دولت های متحد بیشتر کند و یاس و ناامیدی رو بین سربازان متحدین به ارمغان بیاورد.
اما پیروزی مجارها در آذربایجان و رخنه ی آنها در خاورمیانه و ایران ، می تواند خطری جدی هم برای ترکیه و هم برای ایران باشد.


»